VIZITKY - TISK VIZITEK

Vizitka je nepostradatelná i v dnešním digitálním světě. Rozměrové není velká, ale vejde se na ni vše důležité. Nabízíme grafické zpracování a tisk jednostranných i oboustranných vizitek. Vizitky tiskneme nejen  na křídové papíry 350 g , ale i na speciální grafické papíry. V naší PKprint tiskárně tiskneme i speciální vrstvené vizitky

Doprava po celé ČR je zdarma

Proč objednat tisk vizitek u PKprint

Jaké vizitky tiskneme

Papírové vizitky

Kvalitní papírové vizitky tištěné na digitální ofsetové tiskárně v plnobarevném provedení na papír o gramáži 350g, nebo na speciální grafické papíry. Vybrat si můžete ze dvou formátů 55×85 mm, nebo 50×90 mm. Vizitky je po vytištění možné dále zušlechťovat laminací, UV lakem., nebo si vybrat zaoblené roky.  

Standartní dodací lhůta pro tisk vizitek jsou 3 dny.

 

Papírové vizitky
PKprint vrstvené vizitky

Vrstvené vizitky

Vizitky s barevnými hranami, jsou originální a impozantní. Spojením  digitálního ofsetového tisku a  atypické tloušťce papíru získáte více, než jen obyčejnou vizitku. Jedinečná technologie těchto vizitek umožňuje trvalé spojení všech tří vrstev bez mokrého lepení.

V naší nabídce najdete 13 jedinečným barev výplně. Tyto vizitky můžete mít již od 50 ks, s jednostranným, nebo oboustranným plnobarevným potiskem.

0
vrstvy papíru
0
formáty
0
barevných výplní

PVC a průhledné vizitky

Skoro nezničitelné vizitky z PVC a průhledného plastu. Tyto vizitky se používají především jako klubové karty, VIP slevové karty nebo členské karty. V naší nabídce najdete tloušťku 0,7 mm (stejná jako kreditní karta) , nebo 0,5 mm. Tisk je možný jednostranný i oboustranný (u průhledných vizitek pouze jednostranný) včetně bílé barvy. Minimální množství pro objednávku je 250 ks.

Pro kalkulaci PVC vizitek nás prosím kontaktujte.

Tisk kovových a plastových vizitek
Detail kovová vizitka škrábaná

Kovové vizitky

Luxusní kovové vizitky z hliníkového plechu o tloušťce 0,56 mm.

Prohlédněte si samostatnou prezentaci o kovových vizitkách

 

Objednejte si tisk vizitek ještě dnes

Ceník vizitek

Ukázky naší práce

Máte dotaz, potřebujete poradit ?

Přejít nahoru

stránky se právě aktualizují,
některé odkazy nejsou funkční

Nebojte, nebude to trvat dlouho, zbývá jen

dnů
hodin
minut
sekund