Reklamní plachty
bannery

Reklamní plachty od 1 ks s expresním dodáním za skvělé ceny

Reklamní plachty a bannery jsou skvělý a levný  nosič reklamy.

připraveno pro Vaše nápady a kreativitu

Nejčastěji je vyrábíme pro firmy, sportovní kluby, realitní kanceláře ale i pro soukromé osoby.  Bannery s vlastním potiskem jsou zajímavé také pro  pořadatele různých akcí, kdej sou využívány   pro prezentaci sponzorů nebo partnerů akce..

Tisk bannerů a reklamních plachet
BANNERY

Reklamní plachty a bannery

Cena již od 129,- kč / m2

Jednostranné bannery tiskneme v leklé, nebo matné variantě, nebo také na reflexním podkladu. Nejčastěji tiskneme bannery ve standardních velikostech 1x1 m , 2x1 m, 3x1 m. Nejdelší banner může být v jednom kuse 10 m. Pokud Vaše kreativita přesahujete tuto délku není samozřejmě problém bannery svařit k sobě a vytvořit tak libovolně velký formát. Bannery mají zpevněný okraj a očka pro uchycení mohou být 25,30, nebo 50 cm od sebe. Na reklamní plachtu je možné vytisknout jakýkoli text, ale i fotografie. Tisk je vždy plnobarevný CMYK.

Dírkovaný banner
MESH bannery

Reklamní MESH plachty

Cena již od 179,- kč / m2

MESH Banner je zhotoven y pevné síťoviny, která je díky své nízké hmotnosti vhodná pro tisk velkých reklamních plachet které odolají i silným náporům větru. Plachty z MESH banneru bývají  často  umístěny na fasádách domů, lešení, nebo na plotech. Stejně jako na ostatní reklamní plachty tak i na  MESH plachtu je možno vytisknout libovolnou grafiku nebo např. i fotografii. Plachta je opatřena  úchytovými oky pro zavěšení.. Tisk je vždy plnobarevný CMYK.

Přejít nahoru

stránky se právě aktualizují,
některé odkazy nejsou funkční

Nebojte, nebude to trvat dlouho, zbývá jen

dnů
hodin
minut
sekund